O projektu

Receptárna je online kuchařka, do které můžete vkládat své recepty, sdílet je s ostatními, komentovat je, lajkovat nebo třeba diskutovat na téma vaření či jídlo obecně.

Receptárna je zde pro všechny, kdo milují jídlo, vaření a ještě ke všemu umí svá díla krásně vyfotit.

Recepty na portál receptarna.cz můžete vkládat za předpokladu, že se zde zaregistrujete. Registrace je velmi snadná. Nikdo vás nenutí, prezentovat se pod skutečnou identitou, můžete si zvolit přezdívku, jak je libo.

Rozhodně se nesnažíme, získat vaše osobní údaje a nebudeme vás ani spamovat nevyžádanou poštou. Jediné co potřebujeme, je vaše funkční e-mailová adresa. V případě, že zapomenete heslo, pošleme vám na danou adresu heslo nové.

Jelikož bychom rádi oddělili tzv. „zrno od plev“ součásti vystavení receptu je schvalovací krok. Proč to? Neradi bychom vám tajně mazali recepty, které mají nepovedené fotografie nebo jsou plné překlepů a hrubek.

Administrátor vám případně doporučí, co zlepšit, nebo vás taktně upozorní na maličké gramatické nedostatky, které jistě rádi opravíte. Sdělujeme vám to nyní, abychom předešli možnému zklamání a vy jste měli možnost se rozhodnout, zdali tento systém akceptujete.

Chcete se o receptárně dozvědět více?

Pro více informací nás kontaktujte prostřednictvím e-mailové adresy info@receptarna.cz popř. se vám rádi budeme věnovat na tel. č.: +420 602 470 244.

V případě, že máte zájem se zaregistrovat, pokračujte kliknutím na registrační formulář.