Kontaktní informace

Matricaria Chamomilla s.r.o.
Jaromírova 588/32,
Nusle,
128 00 Praha 2
+420 602 470 244
info@receptarna.cz
IČ: 02362597
DIČ: není plátcem
Společnost vedená u Městského soudu v Praze pod sp. zn. C 218592.

Slovo autorky

Jsem velmi ráda, že Vás mohu přivítat na stránkách receptarna.cz. Doufám, že Vás budou bavit, ale také Vám přinesou možnost prezentovat své recepty a „vychytávky“ z Vaší kuchyně ostatním zájemcům o dobré jídlo a pití.

Domnívám se, že trend směřující k lokálním a poctivým produktům se konečně dostal i k nám. V praxi to znamená, že raději investujeme do kvality.

Přece nechceme pro sebe a svou rodinu kupovat potraviny plné chemikálií. A teď netvrdím, že musíme nutně nakupovat drahé bio výrobky. Stačí nakupovat méně, ale o to kvalitněji.

Na receptárně jsou vítány recepty z kvalitních surovin, bez různých dochucovadel, barviv a náhražek. Receptárna Vás také nemá v úmyslu spamovat nevyžádanou poštou a nebudete se také proklikávat přes reklamy bank, pojišťoven a půjček všeho druhu.

Receptárna je Vám k dispozici zdarma. Máte zde prostor diskutovat s ostatními fanoušky dobrého jídla, lajkovat recepty nebo je sdílet s Vašimi blízkými. A velmi by nás potěšilo, pokud budete aktivně přinášet témata, která jsou aktuální a o kterých se budete chtít dozvědět více nebo se podělit s ostatními.

Budu velmi ráda, pokud se receptárna stane Vaší oblíbenou online kuchařkou!

Ing. Dagmar Matějková

Ing. Dagmar Matějková